KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13051056
nr 1305 1056
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 1978. Signerad, numrerad 96/105. Haskel 159. Oramat löst blad, bladets mått: ca 60,5x86 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:47:05
31/1 15:49:42
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander